ייעוץ למערכות בריאות

ייעוץ בתחום הבריאות עוזר לארגונים לנווט את עצמם, אל מול האתגרים הנפוצים העומדים בפני מערכות הבריאות.

חברת ייעוץ למערכות בריאות, היא כיום מצרך חיוני בעבור כל בית חולים, מרפאה ומוסד רפואי המעוניינים לשלוט בתדמית שלהם, לשווק את עצמם ברמה הטובה והאיכותית ביותר ובידיים המומחיות של אנשי המקצוע הטובים ביותר בארץ בתחום השיווק הרפואי.

למה גופים רפואיים זקוקים לייעוץ?

לשחקנים רבים בתעשיית הבריאות, במיוחד לספקים, יש הבנה מוגבלת של היתרונות שמציעות חברות ייעוץ בריאות ומדוע ייעוץ רפואי חשוב. למען האמת, ייעוץ בתחום הבריאות חשוב במיוחד למערכות הבריאות הגדולות, בגלל האתגרים הקשורים באיזון בין טיפול בחולים, לפעילות עסקית רגילה, של עסק לכל דבר. 

בכדי לצייד את המוסדות השונים, בסקירה מלאה של מגזר ייעוץ הבריאות, מומלץ לפנות לאנשי מקצוע שחיים את תחום תועמלנות למערכות בריאות. 

זה לא סוד שתעשיית הבריאות היא מורכבת. עם מאות חוקים, מדיניות ותקנות, המגוון הרחב של מקצועות ועבודות פוטנציאליות, והתפתחויות יומיומיות באבחון, וטיפול תרופתי. לדוגמה, טעות בפרסום יכולה להזיק לתדמית החברה, אבל טעות בשירותי הבריאות עלולה לגרום לפציעה או מחלה חמורה – וזה לא משפיע על תדמית החברה. למעשה, זה יכול לדרדר חברת בריאות כמעט מיידית באופן שיפגע בפעילות הכלכלית של כל מוסד רפואי. לכן יועצי בריאות הם כל כך חשובים, אלו אנשים שיעזרו לכם ולמוסד הרפואי בו אתם עובדים, אתם כל הידע והיכולות הנדרשות, בתחום ייעוץ למערכות בריאות.

ייעוץ שיווק ופתרונות רפואיים

חברת N.G.Medical בהנהלת ניר גוטקין הוקמה בשנת 2016, בזכות החזון לקרב בין עולם השיווק והרפואה בחברת ייעוץ לבריאות, לחברת שיווק למערכת הבריאות. החברה הציבה לעצמה מטרה לקדם ולשפר, את השירותים השונים אותם מספקים מוסדות רפואיים שונים, בכל הארץ. 

על מנת למנף את איכות הטיפול והשירות ללקוח בתחום הרפואי החברה מזמינה כל מוסד רפואי ליהנות משירותים של ייעוץ למערכות בריאות שונות, שיווק, שיקום תדמית ופתרונות אחרים. בין לקוחות החברה אתם בוודאי תזהו את בתי החולים המוכרים ביותר בארץ כולה, מבתי חולים בתל אביב, חולון, רעננה, בני ברק, ירושלים, רמת גן ועוד. בתי חולים ומוסדות רפואיים, שכבר מזמן עושים שימוש בשירות הייעוץ למערכות בריאות, מתוך הבנה שמדובר בתחום שאסור להזניח.

מאמרים נוספים

פתרונות למרכזים רפואיים

איפה ניתן להשיג פתרונות למרכזים רפואיים? מרכזים רפואיים רבים משכילים בשנים האחרונות להבין שלא בהכרח יש להם את הידע הנדרש על מנת לתחזק את המרכז...

קרא עוד>

ייעוץ למרכזי שיקום

אצל מי ניתן לקבל ייעוץ למרכזי שיקום? מרכזי שיקום הם מוסדות מבורכים, אשר מטרתם היא לסייע במגוון תחומים, בין אם מדובר בהתמכרויות, מצבים פיזיים מאתגרים...

קרא עוד>

שיווק למרכזים רפואיים

למה צריך שיווק למרכזים רפואיים? רובנו אולי נוטים לשכוח זאת אבל מרכזים רפואיים למיניהם, דוגמת קופות חולים, קליניקות פרטיות, ואפילו בתי חולים הם עסקים לכל...

קרא עוד>

ייעוץ והכוונה רפואית

איפה ניתן לקבל ייעוץ והכוונה רפואית? חברות פארמה גדולות, בין אם מדובר בבתי חולים, קופות חולים, ועוד השכילו כיום לקבל ייעוץ למרכזים רפואיים. מדובר בשירות...

קרא עוד>
Call Now Button