לוביסטיים לבתי חולים

האחריות העיקרית של לוביסט שעובד עבור שירותי הבריאות, היא לקדם את האינטרסים של הלקוח שלו. למי מאותו לקוח תהיה השפעה עצומה על המשימות בפועל: הצרכים של חברת תרופות יכולים לסטות משמעותית מהצרכים של ארגון בריאות הציבור. ובכל זאת, כמה קווי דמיון כלליים קיימים בכל האחריות היומיומית של לוביסטים רבים בתחום הבריאות. 

אחריות יומיומית אופיינית של לוביסט בתחום הבריאות עשויות לכלול:
– בנייה ועיצוב תדמית
– טיפוח קשרים אישיים ומקצועיים
– פגישה עם נבחרי ציבור וקובעי מדיניות
– ניסוח שינויים אפשריים במדיניות הנוכחית
– ניתוח ההשפעות של הצעות מדיניות שונות
– ארגון תמיכה רחבה יותר באמצעות גיוסי תרומות
– חינוך וייעוץ לבעלי עניין אחרים

בתי חולים כבר מזמן הפכו לגופים שבדומה לתאגידים וחברות גדולות, זקוקים לשירותי שיווק, ייעוץ ותועמלנות. 

בידיים של אנשי מקצוע איכותיים גם בית החולים שלכם יוכל לשלוט על התדמית, הייצוגיות, בדיקת השירותים והתאמתם לחוקי משרד הבריאות ושאר משרדים ממשלתיים. לכל הגורמים הנ”ל, לוביסטיים לבתי חולים הינם הפתרון המושלם.

 

חשיבות הלוביסט לבית החולים

בסביבה יותר ויותר תחרותית, חיוני שארגונים עסקיים מכל סוג, ידעו כיצד להגביר את הביצועים שלהם, במיוחד כאשר מדובר במערכות בריאות. מערכות הנדרשות לאקרובטיקה של ממש, בין הצורך לספק את שירותי הבריאות הטובים ביותר ולא לפשוט את הרגל מצד שני. 

מעבר לאסטרטגיות שיווק וניהול קונבנציונליות, לוביסטיים לבתי החולים, משמשים לעתים קרובות לעיצוב הסביבה החיצונית על ידי השפעה על חקיקה, תקנות או מדיניות כדי להשיג יתרונות, כגון כוח שוק מוגבר, הפחתת מסים, חילוץ ממשלתי וחוזים ממשלתיים. בנוסף לכך לוביסטיים לבתי חולים, אחראים על כל המראה התודעתי של בית החולים, או המחלה.

לוביסטיים למנגנונים שונים במערכת הבריאות

חברת N.G.Medical  בהנהלת ניר גוטקיןמתמחה בשירותי שיווק, ייעוץ ופתרונות רפואיים, עבור מוסדות רפואיים שונים. שירותי הלוביסטיים של החברה מספקים למוסדות ומערכות רפואיות, את המעטפת הנחוצה במגוון שירותים הכוללים: לוביסטיים למנהלי מחלקות,לוביסטיים למנהלים רפואיים,לוביסטיים למערכות בריאות,לוביסטיים למרכזי שיקום, לוביסטיים לרשתות מרפאות רפואיות ועוד. 

על מנת לספק לאותם גופים את ההגנה הדרושה שלהם, בהתנהלות בשוק מפוקח עד מאוד וזאת בשילוב של עבודות ניתוח נתונים והשוואת רמת השירות, של השירותים השונים שכל מוסד רפואי מספק. בשביל זה הלוביסטיים של N.G.Medical כאן עבורכם.

מאמרים נוספים

פתרונות למרכזים רפואיים

איפה ניתן להשיג פתרונות למרכזים רפואיים? מרכזים רפואיים רבים משכילים בשנים האחרונות להבין שלא בהכרח יש להם את הידע הנדרש על מנת לתחזק את המרכז...

קרא עוד>

ייעוץ למרכזי שיקום

אצל מי ניתן לקבל ייעוץ למרכזי שיקום? מרכזי שיקום הם מוסדות מבורכים, אשר מטרתם היא לסייע במגוון תחומים, בין אם מדובר בהתמכרויות, מצבים פיזיים מאתגרים...

קרא עוד>

שיווק למרכזים רפואיים

למה צריך שיווק למרכזים רפואיים? רובנו אולי נוטים לשכוח זאת אבל מרכזים רפואיים למיניהם, דוגמת קופות חולים, קליניקות פרטיות, ואפילו בתי חולים הם עסקים לכל...

קרא עוד>

ייעוץ והכוונה רפואית

איפה ניתן לקבל ייעוץ והכוונה רפואית? חברות פארמה גדולות, בין אם מדובר בבתי חולים, קופות חולים, ועוד השכילו כיום לקבל ייעוץ למרכזים רפואיים. מדובר בשירות...

קרא עוד>
Call Now Button