רישיונות לקנביס

בשנים האחרונות תחום הקנאביס הרפואי תפס תאוצה אדירה. מתחום נישתי, שנועד למקרים הקיצוניים ביותר, הוא נעשה לפתרון מוכח מחקרי ומקובל המשנה את חייהם של מטופלים רבים בישראל. השנה עבר מניין הזכאים לרישיון את רף 100 האלף, והיד עוד נטויה. עבור רבים, הסובלים מטווח רחב של מצבים רפואיים, מעניק הקנאביס יתרונות רבים, הוא משכך כאבים, מונע בחילות, מעורר תיאבון ותורם לשינה רציפה ובריאה. 

הדרך אל קבלת הרישיון רצופה לא מעט אתגרים ומכשולים. רישיון זכאים רק מטופלים שיאובחנו באחת מהתוויות שהוגדרו על ידי משרד הבריאות, והתהליך עשוי להיות ארוך ומורכב. עבור קבלת חוות דעת רפואית בתחום האורטופדיה כחלק מתהליך הפקת הרישיון, צוות N.G. Medical עומד לרשותכם.

אילו התוויות מזכות בקנאביס רפואי?
רשימת ההתוויות המזכות בקבלת רישיון לקנאביס רפואי מתרחבת ללא הרף. דרכנו ניתן לקבל חוות דעת רפואיות סביב המצבים הבאים בתחום הנוירולוגיה, הכאב והאורטופדיה:

  • פרקינסון
  • טרשת נפוצה
  • סרטן המטופל בכימותרפיה
  • כאבים נוירופתיים, כולל על רקע סוכרת
  • אפילפסיה
  • תסמונת טורט
  • כאבי ראש מקבציים

אנו מזמינים אותך למפגש במרפאה שלנו, בו נבחן את מצבך, נסקור את ההיסטוריה הרפואית שלך וננסח עבורך חוות דעת העולה בקנה אחד עם דרישות היק”ר ושתסייע לך לקדם את התהליך בצורה יעילה. 

מה קורה אחרי קבלת חוות הדעת?
לאחר שתהיה בידיך חוות דעת רפואית המפרטת את כלל הסיבות המזכות אותך בטיפול בקנאביס רפואי, תוגש בקשה מסודרת ליק”ר – היחידה לקנאביס רפואי של משרד הבריאות. ככל שכבר מוצו טיפולים רפואיים אחרים, וכל עוד מצבך עומד בכל הקריטריונים, בסופו של דבר יונפק הרישיון הנכסף, שיאפשר לך לרכוש קנאביס רפואי בהתאם למינון המתאים לצרכים שלך.

למה דווקא איתנו?
במשך שנים, N.G. Medical בהנהלת ניר גוטקין מציבה את כבוד המטופל ורווחתו בראש סדר העדיפויות. בכל תהליך בו אנו מלווים את מטופלינו, השילוב החיוני שבין חמלה ואדיבות למטופל ובין מחויבות למקצועיות בלתי מתפשרת הוא זה שמנחה את כל עשייתנו. אנחנו מזמינים אותך להתחיל היום בצעד הראשון שלך בדרך אל תפקוד מיטיב יותר, ולקבל פתרון משמעותי שיסייע לך לצלוח את הכאב והמגבלה ביתר קלות. לפרטים נוספים, ניתן להשאיר פרטים באתר עוד היום, ואנו נחזור אליך בהקדם.

השירותים שלנו

ליווי וייעוץ רפואי

אביזרים אורתופדיים

רשלנות רפואית

רישיונות לקנביס

Call Now Button